Nový katalóg "Zima" predstavuje 25 nových produktov!

Tohtoročná zima sa hrá u nás s farbami, to je isté ! Kto je odvážny a chce do farebne fádnej a ponurej zimnej šedi priniesť oživenie, tak ten siahne po živých farebných tónoch výrobkov z novej zimnej kolekcie James & Nicholson a Myrtle Beach.

Páperové bundy v ôsmich trendových farebných kombináciách a k nim pasujúce háčkované čiapky, sa zaručene postarajú o dobrú náladu na zimnej prechádzke a aj všade na lyžiarskych svahoch. Alebo čo tak kožušinová čiapka v nórskom štýle?

Dokonca aj hodnotné modely v decentných farbách čakajú v čerstvo vytlačenom katalógu „WINTER 13/14“ na to, kedy ich objavíte. Nové prešívané bundy v módnom melírovanom vzhľade, aj ako varianta s odnímateľnými pletenými rukávmi budú vašim hrejivým spoločníkom pre prácu i voľný čas.

Ako mimoriadny tip pre budúcu sezónu vám predstavujeme bundu „DIAMOND QUILT JACKET“ s pasujúcou pletenou čiapkou. Bude to vaša srdcovka. Táto vatovaná prešívaná bunda s módnym kosoštvorcovým prešívaním z vás spraví stredobod pozornosti okolia.

Myrtle Beach vianočná kolekcia „XMAS COLLECTION“ prekvapuje túto zimu s užasnými novinkami, ktoré naplníte a darujete. Či už elegantné pletené ponožky s prepleteným vzorom, filcové tašky s mikulášskym motívom alebo praktický adventný kalendár v károvanom vzhľade - všetky ponúkajú dostatok priestoru pre veľa lahôdok a drobných darčekov počas vianočného obdobia.

Náš predajný tím sa teší na Vaše otázky a objednávky.

Objednajte si ešte dnes náš nový zimný katalóg „WINTER“ s vianočným sortimentom alebo si ho stiahnite cez sekciu "Na stiahnutie".

Na stiahnutie